Рівненський ліцей

Поїздка до Луцька

Опубліковано 7-11-2017, 06:14

966
Кілька днів тому, подолавши сон і втому, до гімназії повз Лебединку брели учні 7-А класу. Що не зробиш заради хорошого відпочинку в Луцьку? Усі доклали багатьох зусиль, щоб поїздка відбулася, і це було варто того.
Насамперед ми відвідали фабрику іграшок «Тигрес», яка розташована неподалік м. Луцька в с. Липини. Екскурсію люб’язно погодилась провести менеджер з реклами Надія Селюк. Завдяки їй семикласники дізналися про історію виникнення фабрики, яка розпочала своє існування з невеликого магазину «Тисяча дрібниць», де найкраще продавалися саме іграшки.
Пізнавальною була інформація про етапи виготовлення іграшок, зокрема ідея нової іграшки народжується в дизайнерів, потім її переносять на папір, добирають кольори й матеріали, і лише тоді дитяча мрія стає реальністю.
Також нам розповіли про співпарцю та зв’язки з Євросоюзом, адже фабрика постачає свою продукцію в 24 країни. Ми дізналися, що на «Тигрес» використовуються лише екологічно чисті матеріали та дороговартісна апаратура. Окрім цього, у кожну іграшку вкладається частинка душі тих, хто її створив.
По завершенні екскурсії нас відвели в магазин іграшок, який працює при фабриці. Учні нашого класу відчули себе маленькими дітьми й скупили майже всі іграшки, що були на полицях магазину.
Луцьк же підкорив нас своїми просторими вулицями, брунатними та жовтогарячими парками, сучасними будівлями. У цьому місті на нас чекало дуже цікаве, сповнене новітніх технологій місце: музей технічного прогресу «Робологікум», розташований у спортивно-розважальному комплексі «Адреналін сіті». Його створили, здається, спеціально для нашого 7-А, адже там не лише можна, а й потрібно випробувати всі експонати – від зброї до музичних інструментів.
Проте гімназисти не лише розважалися, а й навчалися, бо чимало дізналися про історію різних винаходів, фізичні явища та багато іншого. Усі зробили цікаві фото на пам’ять.
Поїздка семикласникам дуже сподобалася, тому всі неохоче поверталися додому. Дякуємо за незабутні враження Карпюк Анні Леонідівні та Копил Анні Андріївні!

Миронюк Вікторія, Юрчук Катерина, учениці 7-А класу


Поїздка до Луцька

Поїздка до Луцька

Поїздка до Луцька

Категорія: Інформація