Рівненська українська гімназія

Незабутня подорож 6-А класу до Києва

Опубліковано 2-11-2017, 17:38

325
Надворі осінь. Це чудова пора для казкових екскурсій та цікавих подорожей. Остання неділя жовтня стала незабутньою для учнів 6-А класу, які разом із вихователем Наталією Мирославівною та батьками відправилися в захопливу подорож до Києва.
Шестикласники відвідали Океанаріум, де познайомились із загадковим підводним світом. Екскурсовод розповіла дітям багато цікавих фактів про риб. Учні побачили акул, піраній, черепах, морських зірок, медуз, крокодила та патріотичних рибок (синьо-жовтих); помилувалися величезним різноманіттям коралів. Діти зрозуміли, що підводний світ багатий, таємничий і фантастичний.
Не забули гімназисти відвідати місця буремних подій на Майдані Незалежності, щоб вшанувати пам’ять мужніх героїв, вдивитися у світлі обличчя, що в портретах застигли вздовж вулиці, названої в їх честь – вулиці Небесної Сотні – і завмерти в хвилині мовчання, згадати прізвища наших рівненських героїв.
У музеї води гімназисти дізналися: звідки береться питна вода та куди дівається після того, як люди її використали; природу походження грому, блискавки та водоспадів. Разом з екскурсоводом обговорили, чи потрібно економити воду та чому. Захопливою була подорож ліфтом через пласти землі до підводних вод. Величезну радість отримали учні, опинившись по черзі всередині мильної кульки!!! Риби, які цілували руки, без остраху підпливаючи до дітей, змусили посміхнутися кожного. Замислилися юні мандрівники над можливістю води запам`ятовувати інформацію та зберігати її.
А завершили свою подорож дитячим містом професій, де кожен гімназист вибирав собі професію до душі: журналіста, лікаря, будівельника, працівника «Нової пошти», пілота, стюардеси, дизайнера, пожежника, працівника комунальної служби. Зароблені гроші учні витрачали на цікаві майстер-класи: пекли піцу, готували шоколадні цукерки.
Гімназисти 6-А класу отримали масу позитивних емоцій, багато корисної інформації, а дехто вже визначився з вибором майбутньої професії.

Лупіна Н.М., вихователь 6-А класу


Незабутня подорож 6-А класу до Києва

Незабутня подорож 6-А класу до Києва

Незабутня подорож 6-А класу до Києва

Категорія: Інформація