Рівненська українська гімназія

Благодійність – свята справа

Опубліковано 25-10-2017, 20:50

366
Робити добрі справи потрібно завжди, а не тільки тоді, коли хтось про це просить, адже щоб допомагати людям, не потрібно бути заможним, достатньо лише бути небайдужим.
20 жовтня 2017 року учні 10-х класів разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною в рамках проекту «Добро починається з тебе» влаштували благодійний візит до маленької дівчинки Михайлової Валентини. На порозі квартири нас радо зустріла її бабуся, пані Валентина. Під час спілкування з нами маленька Валя дуже розхвилювалась. Вона хотіла розказати нам все про себе, але, на жаль, через хворобу горла їй це дуже важко давалося (діагноз – папіломоматоз гортані). Важко собі уявити, що ця дитина у свої шість років перенесла вже 74 операції.
Через декілька хвилин нашої розмови ми вже й не помічали особливостей її голосу і всі разом грали в різні ігри, веселилися. З великим задоволенням ми передали дівчинці подарунки, які приготували заздалегідь: речі, канцтовари, дитячі книжки, іграшки. Час промайнув дуже швидко. Радість переповнювала всіх: Валю – від отриманих подарунків, і нас – від знайомства з такою доброю й позитивною дівчинкою.
Незабаром відбудеться вистава в ПК «Текстильник» «Люди - не собаки, собаки теж люди», гроші від якої підуть на лікування Михайлової Валентини.
Чудово, коли ми об’єднуємо людей навколо себе, оскільки спільними зусиллями ми можемо робити цей світ кращим! Бачити радісні усмішки діток та їх яскраві оченята – ще один привід для того, щоб продовжувати робити добро та розуміти, що благодійна діяльність справді дуже важлива в наш час.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї благочинної справи!

Бистрицька Катерина та Бистрицька Єлизавета


Благодійність – свята справа

Благодійність – свята справа

Благодійність – свята справа

Категорія: Інформація