Рівненська українська гімназія

Прогулянка осіннім Львовом

Опубліковано 19-10-2017, 21:12

369
Коли жовтобагряна осінь дарує тепло, а павутинки бабиного літа кличуть у мандри, то так хочеться скористатися шансом поїхати в таємниче, завжди казкове місто Лева.
Ми з величезним задоволенням поділимося враженнями від поїздки до таких знайомих і водночас невідомих львівських будівель, адже гімназистам 7-Б класу випала нагода оглянути Львів з висоти пташиного польоту, піднявшись східцями на міську ратушу. Славетно й велично, гордо, з нотками Середньовіччя постали перед нами ряди будинків, храмів, розкинулися вулиці… А як не згадати про неймовірний аромат справжньої кави та гарячого шоколаду, що вабить туристів з різних куточків України та інших держав.
Цікавою та пізнавальною виявилася екскурсія до музею аптеки, де зібрано цінні лікарські препарати, інгредієнти, стародавнє провізорське обладнання. Хлопцям було комфортно в музеї «Арсенал», адже там вони познайомилися з різними видами зброї всіх часів, побачили військовий одяг, змогли уявити воїнів у різні історичні періоди.
Прогулюючись вулицями Львова, неможливо не закохатися в це місто. А коли поруч друзі, сонячна погода, веселий настрій, то екскурсія обов’язково запам’ятається!

Каракай Карина, Олійник Валерія, гімназистки 7-Б класу


Прогулянка осіннім Львовом

Прогулянка осіннім Львовом

Категорія: Інформація