Рівненський ліцей

День учителя - ЗООРУГ

Опубліковано 4-10-2017, 22:07

1253
29 вересня в гімназії видалося напрочуд теплим і чудовим, попри відмітку в ледве 10 градусів на термометрі надворі. Позитивні 11-класники в костюмах звірят, з гарячими напоями та смаколиками зустрічали вчителів і запрошували їх у місто ЗООРУГ.
«Молодці! Ви зробили дуже гарне свято, воно у вас особливе, не таке, як у всіх», - прокоментувала директор гімназії Кухарчук Тетяна Андріївна на уроці хімії в 11 класі.
А свято й справді було дивовижне. Думаю, ніхто не забуде, як поліцейські ЗООРУГу виписували штрафи нашим учителям за «двійку у святковий день», за «серйозне проведення уроків у День учителя» тощо. Усі запам’ятають, як наші звірята проводили уроки, доки інші працівники ЗООРУГу пригощали вчителів і давали їм перепочити хоча б раз у рік.
А чого були варті фотозони? На це пішло багато часу й зусиль як учнів, так і батьків одинадцятикласників.
Піти об 11 вечора з гімназії виснаженими, але щасливими, споруджувати іглу з коробок та паперу, скрутити три мішки сніжків під музику та обклеїти школу лапками, приготувати безліч декорацій, вирізати з батьками букви для вивісок, репетирувати на другому поверсі до сьомого поту, трохи повеселитися – насправді, це було неймовірно.
Дякуємо нашим вихователям Парфенюк Оксані Миколаївні та Литовченко Ніні Миколаївні за підтримку та терпіння. Також величезне спасибі батькам, які з не меншим задоволенням, ніж діти, брали участь у цьому святі. Звичайно, дякуємо також нашим улюбленим учителям та адміністрації за те, що ми маємо можливість зробити для них свято й побачити такі щирі усмішки у цьому завершальному для нас 11 класі!

Дарія Коломис, координатор гімназії


День учителя очима п’ятикласників

У Рівненській українській гімназії на День учителя було фантастичне свято! Нам, п’ятикласникам, було дуже незвично стати учасниками такої події.
Учителів зустрічали переодягнені в жителів Зоотропалісу старшокласники, педагоги йшли червоною королівською доріжкою. На першому поверсі всіх порадували гарна ялинка та паперові сніжки.
На другому поверсі був розташований поліційний відділок, де на перервах пригощали кексиками, вмикали музику, а також усім охочим розмальовували лице аква-гримом.
На третьому поверсі була розташована фотозона Сахари-сitу і буфет Морквоїдівки, де пригощали морквяним печивом, морквою, узваром та яблуками.
Усі ці «чудеса» супроводжувалися жартами і скороченими уроками.
День учителя в РУГ був незабутнім!

П’ятикласники

День учителя - ЗООРУГ

День учителя - ЗООРУГ

День учителя - ЗООРУГ

Категорія: Інформація