Рівненський ліцей

І ще раз дзвоник пролунав!

Опубліковано 7-09-2017, 22:23

1375
Першовересень – особливе свято, яке скликає знову й знову учнів РУГ, педагогів та батьків у нову мандрівку Країною Знань.
Дружну гімназійну родину поповнили гомінкі та непосидючі п’ятикласники, які уже на урочистій лінійці заявили, що це буде «найкращий 5-й клас». А майбутні випускники дали настанови новачкам та подарували «сльози радості та смутку» й гарні гімназійні значки.
Успіхів та миру побажала всім гостя закладу шановна Надія Георгіївна Косміаді.
З гарним настроєм розпочинаємо новий навчальний рік. Щиро радіємо за наших випускників 2017 року, які за результатами ЗНО виявилися найкращими в місті Рівному з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії, а по Україні маємо 56 місце серед усіх навчальних закладів (а їх близько 10000).
http://radiotrek.rv.ua/articles/reytyng_shkil_m_rivne_nespodivanyy_infografika_218749.html
Вдячні нашим батькам, які завжди активно підтримують усі починання педагогів колективу. Пишаємося батьками випускників 2017 року, які підготували на випускний для своїх дітей чудовий відеоролик. Вони стали героями сюжету новин ТСН на каналі 1+1. Ведуча новин Алла Мазур передала нам привіт і побажання успіхів.
«У нашому домі, на рідній землі день новий починається», - проспівав усім старенький Гімназійний Дзвінок, який мали право подати в цьому році одинадцятикласниця, переможниця обласних та міських олімпіад, конкурсу дослідницьких робіт МАНу, активна учасниця дебатного турніру «ПРЕС» Ілючок Марта та п’ятикласник Гедзюк Денис.
Хай щастить у новому навчальному році, гімназійна родино!

Бойчак Леся Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи


І ще раз дзвоник пролунав!

І ще раз дзвоник пролунав!


І ще раз дзвоник пролунав!

Категорія: Інформація