Рівненський ліцей

Казкова подорож п'ятикласників у Львів

Опубліковано 2-06-2017, 08:41

1116
Напередодні літніх канікул наймолодші гімназисти помандрували в старовинне місто Львів.
Під час подорожі п’ятикласники відвідали один з найкращих у Європі Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який виглядає як справжній палац. Екскурсовод провела учнів чудовим фойє й розповіла про будівництво театру, куди “сховалася” річка Полтва, а також про внутрішнє декорування – коштовні матеріали, мармур, плитку, що не втратили свого вигляду за 117 років!
“6 кілограмів золота для оздоблення фойє, а зріст Соломії Крушельницької – 180 см!”, - ось такими цікавими фактами про Львівську оперу здивувала дітей екскурсовод.
У Дзеркальній залі гімназисти із захватом розглядали венеційські дзеркала, які мають свій секрет, фрески, присвячені різним оперним прем’єрам, що відбувалися в цьому театрі.
Уся екскурсія тривала близько години і дуже сподобалась дітям, адже відкрила багато секретів та цікавих історій Львівської опери!
Після цього гімназисти переглянули оперу «Попелюшка». Вистава зачарувала з перших хвилин: глядачі побачили гарні декорації, яскраві костюми та неперевершену майстерну гру акторів. Опера сповнена майже справжніх чудес і чарівних перетворень, гумору, пустощів, музики й танців. І дівчат, і хлопчаків, і навіть кожного дорослого зачарував дивний світ доброї казки про чуйне серце, світлі почуття, душевну доброту та вічну мрію кожного про щасливе виконання всіх бажань.
У казці все можливо. Впустіть казку у своє життя, і вона поділиться із Вами своїми дивами…

Лупіна Н. М., вихователь 5-х класів


Казкова подорож п'ятикласників у Львів

Казкова подорож п'ятикласників у Львів


Казкова подорож п'ятикласників у Львів

Категорія: Інформація