Рівненський ліцей

Історична мандрівка 10-А

Опубліковано 23-05-2017, 20:29

959
18 травня учні 10-А класу відвідали музей-садибу Липинських у с.Затурці, де багато дізналися про українського політика польського походження В’ячеслава Липинського та його родину.
Постать цієї людини свого часу привертала увагу насамперед зарубіжних українців, які виділяли її поруч із Іваном Франком та Лесею Українкою. Політичні дискусії В.Липинського з речниками УНР та ідеологом інтегрального націоналізму Дмитром Донцовим виводили модерну українську історію на новий суспільний рівень. І тому дуже важливо, що сьогодні ця постать повертається в сучасний історичний процес.
Також приємним сюрпризом для десятикласників стала зупинка в с. Рокині в Музеї сільського господарства, де учні мали змогу ознайомитися із волинськими старовинними традиціями, спробувати себе в ролі власника млину або господарів хати. А ще школярі були вражені парком, у якому розкинулося «місцеве господарство».
Радісний та сповнений гарних вражень, 10-А повернувся до Рівного й дякує Сацику С.П., учителю історії, за організовану екскурсію.

Парфенюк О.М., вихователь 10-А


Історична мандрівка 10-А

Історична мандрівка 10-А


Історична мандрівка 10-А

Категорія: Інформація