Рівненський ліцей

Зустріч із фотомистецтвом

Опубліковано 27-04-2017, 21:25

1009
У нашому житті існують різноманітні напрями творчості, але при цьому фотографія є однією з найцікавіших. І хоча до 19-го серпня, коли традиційно відзначається Всесвітній день фотографії, ще далеко, але й 24 квітня ми торкнулися мистецтва фото, яке об'єднує не тільки фотографів-професіоналів, але й любителів, адже кожна людина прагне зафіксувати на знімках цікаві миті життя.
Серед рівненської громади вже давно став відомим майстер фото Олександр Майструк – фотохудожник, роботи якого відомі за межами рідної землі, людина, яка всім своїм життям доводить, що прекрасне завжди поруч. Саме з цією талановитою людиною відбулася зустріч учнів 10-х та 9-Б класу.
Фотознімки Олександра Майструка експонувалися не лише у вітчизняних, але й зарубіжних фотосалонах, і тому нам було дуже приємно, що такий визнаний фахівець своєї справи прийшов до нас поділитися секретами творчості, показати свої роботи, розповісти про мрії, думки, почуття, привернути увагу до проблем людей з обмеженими можливостями.
Зустріч минула в дружній атмосфері: ми уважно слухали, ставили багато запитань, дивилися фільм, фотороботи, взяли автограф, перегорнули сторінки фотоальбому, і час пролетів непомітно. Кожному з нас надовго запам’ятаються слова, сказані п. Олександром у кінці нашої зустрічі: «Не бійтесь пробувати щось робити. Якщо вам це подобається, то сміливо йдіть до своєї мети».

Зух Ю., Рокіщук І., учениці 10-А класу


Зустріч із фотомистецтвом

Зустріч із фотомистецтвом


Зустріч із фотомистецтвом
Категорія: Інформація