Рівненський ліцей

День здоров’я

Опубліковано 13-04-2017, 06:50

1210
«Найкращий друг здоров’ю – гарний настрій та рух» - під таким гаслом відзначала гімназія Всесвітній день здоров’я.
Щорічно, 7 квітня, у день створення Всесвітньої організації охорони здоров’я в системі ООН, тисячі людей ще раз нагадують про важливість здоров’я для продуктивного й щасливого життя.
З нагоди цього дня центр популяризації здорового способу життя Рівненської української гімназії ініціював проведення загальногімназійного спортивного заходу «Гімназисти за здоровий спосіб життя!»
Розпочався цей день цікавим конкурсом «Геркулес гімназії», який проводив Лецкалюк Андрій. Під час конкурсу молодшим учням зважували ранці й роздавали пам’ятки з порадами, як зберегти хребет.
Цікаві загадки, питання про здоровий спосіб життя ставили учням гімназії дев’ятикласниці Кузьмич Анастасія та Ольшанецька Софія. Після цього Твердохліб Анастасія та Нікітіна Олександра продемонстрували основні вправи аеробіки для всіх охочих.
Упродовж дня, під час перерв, учні змагалися в перетягуванні канату, стрибках на скакалках, набиванні м’ячів, підтягуванні на турніках, змаганні з армреслінгу.
Завдяки спільним зусиллям учасників центру популяризації здорового способу життя, який курує вихователь Панасюк О. Ф., педагога-організатора Корчаги Н.В., вихователів класів, учителів та учнів день минув весело, усі отримали масу позитивних емоцій.
Особистим прикладом молодь доводить, що можна весело та активно проводити своє дозвілля, вести здоровий спосіб життя без уживання енергетичних напоїв, алкоголю й рухатись назустріч міцному здоров’ю та довголіттю.

Координатор центру
популяризації здорового способу життя
Андрій Лецкалюк


День здоров’я

День здоров’я


День здоров’я

Категорія: Інформація