Рівненський ліцей

Радість пізнання

Опубліковано 13-04-2017, 06:47

1314
Рівненська українська гімназія споконвіку славилася своїми талановитими учнями. Результати їхнього навчання були взірцем та прикладом для цілого міста. Гімназія надавала й надає широке коло можливостей для освіти та саморозвитку. Кожного року учні десятих класів пишуть і захищають наукову роботу. 2016-2017 н. р. приніс гімназії аж ... призових місць.
7 квітня 2017р. в обласній бібліотеці міста Рівного було проведено науково-практичну конференцію "Радість пізнання", на якій представлялися одні з найкращих і, напевно, найцікавіші наукові роботи. За традицією, відкривала учнівську конференцію директор РУГ Кухарчук Тетяна Андріївна. Свої міркування та побажання щодо співпраці з учнями гімназії висловила Доброчинська В.А., кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України РДГУ. Юзюк Раїса Павлівна, заступник директора, проаналізувала та підвела підсумки цьогорічних досягнень гімназистів у Малій академії наук.
Свої роботи представляли Зух Юліана, Рокіщук Ірина, Давидович Софія, Попенко Дмитро, Якобчук Вероніка та Яроцька Анастасія. Для мене найцікавішими були роботи Софії та Вероніки. Робота першої мала назву: "Психологічні особливості впливу індивідуально-логічних властивостей старшокласників на вибір сфери професійної самореалізації". Ця тема є дуже актуальною для учнів 10 та 11 класів, тому що саме їм у найближчому майбутньому доведеться обирати собі професію. Вероніка ж у своїй роботі досліджувала розвиток фотомистецтва в Рівному. Гарна добірка матеріалів та цікава розповідь справили враження на присутніх.
Слухачі, які були найуважнішими на конференції, отримали призи, а автори найцікавіших наукових робіт були нагороджені грамотами.
Учнів дев'ятих класів мали можливість підготуватися до майбутнього захисту, який чекає їх наступного року, а десятикласники – згадати вже пройдений етап їхнього життя та поділитися своїм досвідом.

Марискевич Вікторія, учениця 10-Б класу


Радість пізнання

Радість пізнання


Радість пізнання

Категорія: Інформація