Рівненський ліцей

Нічний тренінг-марафон «Загублені в часі»

Опубліковано 13-04-2017, 06:43

1275
Загубитися в часі вирішили в ніч проти неділі 26 березня одинадцятикласники Рівненської української гімназії. Цю цікаву та інтригуючу традицію було започатковано в міському Палаці дітей та молоді, проте легко вона «прижилася» і в стінах нашого навчального закладу.
Програму нічного тренінгу було створено з метою навчання старшокласників ефективній взаємодії та особливостям роботи в команді. Ігри тренінгу сприяють розвитку комунікативних якостей, допомагають долати психологічні бар’єри, спонукають учасників до пошуку ефективних стратегій поведінки в групах, навчають краще пізнавати та розуміти один одного.
Стомлені (бо ж зовсім не спали!), проте задоволені учасники тренінгу говорили своїм наставникам про те, що справді змогли ще краще пізнати своїх таких, здавалося б, знайомих однокласників, що весело та з користю провели час, а головне, що пам’ятатимуть цю ніч довго-довго.
Особливо символічною звучала назва тренінгу саме цього року: після завершення не всі одразу змогли зорієнтуватися, котра ж насправді година, адже саме цієї ночі Україна перейшла на літній час. Тож ми дійсно «загубилися»!

Нататлія Кочага, педагог-організатор РУГ


Нічний тренінг-марафон «Загублені в часі»

Нічний тренінг-марафон «Загублені в часі»


Нічний тренінг-марафон «Загублені в часі»

Категорія: Інформація