Рівненська українська гімназія

Мистецькі зустрічі в РУГ

Опубліковано 23-03-2017, 20:39

533
Неможливо виростити повноцінну людину без виховання в ній почуття прекрасного. Цю істину зрозуміли учні та педагоги Рівненської української гімназії під час літературно-мистецької вітальні «На зустріч з прекрасним», яка відбулася 21 березня в гімназійному кабінеті мистецтв. Цей захід було присвячено річниці від дня народження Георгія Петровича Косміаді, видатного педагога, художника та митця, що жив і працював у Рівному в міжвоєнний період. На зустріч до дев’ятикласників завітала п. Надія Косміаді, найулюбленіша гостя, добрий друг гімназистів та педагогів, дочка видатного художника.
Ведучі свята Анна Кватерчук та Ярослав Якубець ознайомили присутніх з нелегким життєвим шляхом Георгія Петровича, його творчістю. Юні художники класу Анастасія Твердохліб та Ангеліна Позняковська продемонстрували всім свої роботи. На святі звучали вірші у виконанні Ольги Мічуди та Олександри Нікітіної, а окрасою заходу став голос самого Георгія Петровича: для всіх пролунала улюблена поезія, яку він записав на плівку ще за життя. Ансамбль дев’ятикласниць під керівництвом Лідії Туровської зачарував п.Надію зворушливими піснями. Не залишив нікого байдужим короткометражний фільм «Кавалери», головною героїнею якого була сама гостя свята. Надія Георгіївна вже вкотре поділилася спогадами з учнями про своє дитинство, батька, рідне місто, а також розповіла про свої творчі плани, зокрема про відкриття у Рівному мистецького ательє Георгія Косміаді.
«Що я вмію, пропаде зі мною, що я передаю – залишиться і буде служити далі», - говорив Г.П.Косміаді й мріяв, щоб його роботи та творчий доробок учнів залишилися на рідній землі. Як добре усвідомлювати зараз, що мрія митця здійснилась.

Вихователь 9-х класів, Олена Панасюк


Мистецькі зустрічі в РУГ

Мистецькі зустрічі в РУГ


Мистецькі зустрічі в РУГ

Категорія: Інформація