Рівненський ліцей

Мистецький дощ

Опубліковано 22-03-2017, 21:09

1179
«На світі лише дві речі виправдовують людське існування — кохання і мистецтво», - Вільям Сомерсет Моем. Мистецтво — це те, що дозволяє людині відриватися від буденності й відчути світ духовного та прекрасного. Воно змушує нас замислитися над важливими проблемами, що відбуваються навколо нас, хвилює свідомість людини й не залишає нас байдужими.
Цікава зустріч з мистецтвом відбулася у восьмикласників 16 березня під час ток-шоу «Мистецький дощ». Таланти та креативність демонстрували команди «Щасливчики» (Тоган Ангеліна, Шостак Олександра, Герасимчук Ірина, Чекун Катерина, Кондратюк Христина) та «Даша-дослідниця» (Руй Євгенія, Случик Дарина, Заліпський Назарій, Лупіна Олександра, Петришина Віолетта).
Обізнаність у мистецтві в широкому розумінні цього слова команди продемонстрували в І раунді, який так і називався - «Мистецький дощ». Відчути себе майстрами слова гравці мали змогу в ІІ раунд «Перлинки». Під час раунду «Веселі нотки» команди за допомогою музичних дзвіночків виконували мелодію, керуючись кольоровою партитурою, що підготувала Лідія Іванівна Туровська. Фантазії, уяви, логічного мислення від учасників вимагав раунд «Політ фантазії», під час якого гравці розгадували ребуси, складали танграм та намагалися розгледіти об’єкт у плямі фарби.
Вболівальники також не залишилися поза увагою. Ведучі шоу Грекова Поліна та Зусько Уляна складали з залом в буриме та переглянули відеоролик «Мистецтво та математика».
Створити атмосферу творчості, гармонії та натхнення нам допомогли вироби учнів 8-х класів, представлені на виставці. Також у нашому класі працювала художня майстерня. Вироби, виготовлені Турченюк Анною, Прокопчук Анною-Олександрою, Чикун Тетяною ми побачили наприкінці шоу. Дівчатка поділилися з нами секретами про те, що надихає їх на творчість.

Остапіна Т.І., вихователь 8 класу


Мистецький дощ

Мистецький дощ


Мистецький дощ

Категорія: Інформація