Рівненська українська гімназія

Трагічні сторінки новітньої історії

Опубліковано 5-03-2017, 18:38

449
Трагічні сторінки новітньої історії

2014 року Україна вперше втратила своїх синів, які самовіддано стали на її захист. Майдан, тітушки, сепаратист, анексія, Савур-могила, Іловайськ, Дебальцево, Донецький аеропорт… Ці страшні тепер для кожного українця слова з нестримним болем відлунюють у серцях кожного з нас. Але поряд з ними з’явилися нові: кіборг, волонтер, бандерівець, - які вселяють надію.
Про це ще раз згадали учні 10 класів упродовж екскурсії «Творці історії» у Рівненському обласному краєзнавчому музеї. Переходячи від однієї експозиції до іншої, гімназисти ніби крок за кроком пройшли стежками, сповненими горем українського народу, згадали рівненських героїв, які поклали своє життя на Майдані та під час АТО.
Також десятикласники були вражені кількістю експонатів: це й саморобна зброя, значки, плакати, листівки майданівців; форми бійців ЗСУ; контейнери РПГ і гільзи від снарядів; бойові прапори; «Книга пам’яті загиблих у зоні АТО Рівненської області»; окремий блок присвячений волонтерам. Зацікавилися учні й інсталяціями: блок-постом; частиною оборонної барикади майданівців; бойовою позицією кулеметника.
Сподіваємося, що книга історії України більше не буде поповнюватися трагічними сторінками, наші солдати всі повернуться живими й прийде на нашу землю мир.

Парфенюк О.М., вихователь 10-А класу


Трагічні сторінки новітньої історії

Трагічні сторінки новітньої історії


Трагічні сторінки новітньої історії

Категорія: Інформація