Рівненський ліцей

Поетичний початок весни…

Опубліковано 4-03-2017, 20:26

1111
Поетичний початок весни…

У перший день весни до учнів Рівненської української гімназії завітала відома поетка, журналістка, голова Спілки письменників Рівненщини, лауреат літературних премій ім. М. Дубова та ім. В. Поліщука, переможниця Міжнародного конкурсу журналістики «Срібне перо – 2013» в номінації «Найкраща радіопередача року», учасниця військово-історичних реконструкцій Ірина Баковецька.
Харизматична та стильна, вона з перших хвилин привернула до себе увагу гімназистів і вчителів, зацікавила історіями з власного життя, наповненого найрізноманітнішими епізодами. Поетеса пише в неповторному етностилі на соціальну тематику, вдало поєднуючи народний спів, оригінальну лексику й незабутній перформанс. Пані Ірина приємно здивувалася, як натхненно розповідали її вірші одинадцятикласники, і відмітила, що гімназія має дуже теплу й дружню атмосферу, що, звичайно, підняло настрій усім присутнім.
Щаслива мама трьох донечок, Ірина побажала учням великого майбутнього в незалежній Україні : «Я бажаю вам України!» - гордо промовила поетка. Сподіваємося, це не остання зустріч з Іриною Баковецькою – талановитою ентузіасткою й невтомною поціновувачкою української культури!
Зустріч організували та провели бібліотекар РУГ Котолюз Лариса Миколаївна та вчитель української мови та літератури Якобчук Інна Василівна.

Гоч Поліна, одинадцятикласниця.


Поетичний початок весни…

Поетичний початок весни…


Поетичний початок весни…

Категорія: Інформація