Рівненський ліцей

Світ захоплень...

Опубліковано 26-02-2017, 20:25

1517
Світ захоплень гімназистів 5-Б класу

24 лютого учні 5-Б поринули в цікавий світ захоплень своїх однокласників. Ведучі свята Романюк Юлія, Першогуба Вадим, Кручок Анна та Березін Ярослав запросили всіх присутніх у цікаву подорож, під час якої діти презентували свої таланти та хобі. Присутні насолоджувалися картинами юних художниць Головій Софії, Глухман Олени, Надієвець Ольги, Музики Олександри та Леончук Єлизавети.
Здивували нас спортивними досягненнями тенісист Лишенюк Павло, гімнастка Суха Вікторія, плавчиня Виговська Інна, футболіст Ковальчук Антон. На змаганнях різних рівнів вони завоювали багато медалей та кубків. Каратисти Гуменюк Яна, Корень Сергій та Волинський Ілля продемонстрували нам свої вміння, показавши уривок гри. Усі присутні раділи успіхам Гука Данила, який є чемпіоном України з кікбоксингу.
Зачарували своєю грою на гітарі юні музиканти Білецький Владислав та Капітанюк Максим. Ансамбль п'ятикласників подарував любителям музики пісню «Добрий день, матусю Україно». Заполонили присутніх своїм танком Невірковець Катерина, Дзюба Вікторія та Цибульська Анна.
Про захоплення колекціонувати машинки розповів Літвінчук Олександр, який продовжує традиції своєї родини.
Ми насолоджувалися акторською майстерністю Артюшок Євгенії та Кручок Анни, які зіграли уривок з роману-казки «Аліса в Країні див».
Юні майстрині Медецька Анастасія, Остапіна Катерина та Найдич Регіна продемонстрували свої вміння в'язати гачком, робити вироби з бісеру та шерсті.
У класі навчаються учні, котрі захоплюються спідкубінгом. Ольшанецький Ігор та Першогуба Вадим розповіли про різновиди кубика - рубіка й показали майстер-клас складання кубика за 38 секунд.
Не обійшлося свято без частування. Смачне печиво, яке власноруч спекла Миронович Олена, припало всім до смаку.
На святі ми переконалися, що заняття улюбленою справою приносить велике задоволення.

Лупіна Н.М., вихователь 5 кл.


Світ захоплень...

Світ захоплень...


Світ захоплень...

Категорія: Інформація