Рівненський ліцей

Персональна виставка випускниці РУГ Софії Чокан

Опубліковано 16-02-2017, 21:24

1321
«Заплітаючи коси у час»: персональна виставка випускниці РУГ Софії Чокан

Галерея живопису «Євро-Арт» відкриває рівнянам нові імена талановитих і креативних молодих людей. Цього разу в залі українського мистецтва представляє свої художні роботи дивовижна й сонячна Софія Чокан. Саме так називають її ті, хто вже встиг познайомитися із творчістю молодої художниці.
Навчаючись у Рівненській державній дитячій художній школі, вона заявила про себе перемогами у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Національний банк майбутнього» (відзнака Голови НБУ), Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка «Наукова палітра» (ІІ місце в номінації «Місто майбутнього») тощо.
Нині Софія Чокан розширює своє мистецьке бачення через призму картин, які представлені на персональній виставці в «Євро-Арт» під назвою «Заплітаючи коси у час». В експозиції розміщено 20 робіт, написаних у 2014-2017 рр. Вражає не лише гармонія чорно-білих і кольорових фарб, а й нескінченні пазли живописних конструкцій та метафізичні підписи під роботами («Кружляння вперед», «Загублена ясність», «Відкриваючи себе», «Дерево всередині» «Подих чуда»). Для легкості у спілкуванні з графічними символами й знаками Софія доповнює кожен твір невеличкими роздумами «без ком і крапок», які занурюють глядача у філософію часу і сьогодення.
Познайомилися із дивовижною Софією й учні 11-х класів. У п’ятницю, 3 лютого, гімназисти відвідали виставку «Заплітаючи коси у час», під час якої отримали неймовірні враження й заряд енергії на цілий день. Роботи юної авторки світлі, піднесені й радісні. Їх можна розглядати безкінечно, як зоряне небо чи білі сніжинки на льоту. «Для неї важливі фарби, щоб вона була щаслива», - так оцінює творчість Софії її п’ятирічний брат. З ним варто погодитися.
Одинадцятикласникам було приємно послухати цікаві розповіді про мистецьке й особисте життя Софії, а також про те, що надихає юну художницю на створення своїх шедеврів. Ми пишаємося тим, що в нашій гімназії навчалися такі таланти.

Підготувала Полюхович Юлія


Персональна виставка випускниці РУГ Софії Чокан

Категорія: Інформація