Рівненський ліцей

Екскурсія на Рівненську фабрику нетканих матеріалів

Опубліковано 7-02-2017, 12:47

1400
Екскурсія п’ятикласників на Рівненську фабрику нетканих матеріалів
4 лютого гімназисти 5-Б класу завітали на екскурсію до Рівненської фабрики нетканих матеріалів.
П’ятикласники дізналися, що ПАТ “Рівненська фабрика нетканих матеріалів” є одним з найбільших підприємств із виготовлення нетканих полотен в Україні. Під час екскурсії учні мали чудову нагоду познайомитися з організацією роботи підприємства, сучасним обладнанням провідних фірм Чехії, Німеччини, Франції, Голландії, Італії та способами виготовлення нетканих матеріалів, асортиментом продукції, яку виготовляють на фабриці.
Екскурсовод розповіла, що Рівненська фабрика – це єдине підприємство в Україні, де застосовуються всі основні способи виробництва нетканих матеріалів: в’язально-прошивний, ниткопрошивний, голкопробивний, клейовий, термоскріплений та поєднання всіх цих способів.
Гімназисти не тільки все оглядали та фотографували, але пробували на дотик уже готову продукцію. А асортимент фабрики складає близько 100 артикулів: утеплювачі, полотна для одягу, меблеві полотна, основа під лінолеум, клейонка, геотекстильні полотна, термоскріплені полотна, техсерветки, фільтрувальні матеріали, а також матеріали для різних галузей промисловості: швейної, деревообробної, взуттєвої, будівельної, шкіргалантерейної.
На згадку про екскурсію Анатолій Тарасович (керівник виробництва) подарував гімназистам 5 класу календарі, а також зразки їхньої продукції, які учні будуть використовувати на уроках технології.

Вихователь 5-Б класу Лупіна Наталія Мирославівна


Екскурсія на Рівненську фабрику нетканих матеріалів

Екскурсія на Рівненську фабрику нетканих матеріалів


Екскурсія на Рівненську фабрику нетканих матеріалів

Категорія: Інформація