Рівненський ліцей

Подорож до міста левів

Опубліковано 13-12-2016, 12:32

1359
Львів належить до тих українських міст, які обов’язково варто відвідати. Воно зачаровує з першого погляду. У кожній вулиці Львова приховано цікаву історію та загадкову легенду. Саме це місто можна вважати європейським. Ця культурна столиця України зачаровує дивовижною архітектурою та своїм шармом.
Одинадцятикласники разом із вихователем Бурець Оленою Андріївною та вчителем музики Туровською Лідією Іванівною просто не могли не відчути колорит Львова, адже відвідали це місто.
Описувати західну столицю нашої держави можна досить довго, але ми розкажемо вам про найцікавіше, що вразило нас. Наша подорож розпочалася з двогодинної екскурсії містом. Перший пункт – огляд старої частини Львова. На знаменитій Площі Ринок було багато туристів, там панував запах ароматної кави, милувала око композиція із різних архітектурних споруд, кожна з яких має дивовижну історію.
Місто Лева відоме на весь світ своїм Національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької, який є візитною карткою міста. Нам випала нагода відвідати «Вечір однобалетних актів». Ми мали можливість насолодитися уривками із опери «Фауст» та «Лебедине Озеро». Одинадцятикласникам сподобалося дійство, бо це було надзвичайно захопливо, те, що назавжди запам’ятається.
Описувати Львів, напевно, марна справа, бо це місто потрібно бачити на власні очі й відчути самому колорит нашої української перлини.

Подорож до міста левів

Подорож до міста левів

Подорож до міста левів

Категорія: Інформація