Рівненська українська гімназія

Акція «Червона стрічка» в Рівненській українській гімназії

Опубліковано 2-12-2016, 14:15

792
1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Головна мета цього дня — звернути увагу суспільства на цю проблему. Це добре розуміють і учні Рівненської української гімназії.
Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи, що традиційно проводяться в цей день, супроводжуються червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур, і у1991 році цей символ було використано вперше. Тепер кожен, хто надягає червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу. Тому зрозуміло, що головним символом цього дня у гімназії була саме така стрічка. Вона полум’яніла на одязі педагогів і учнів. ЇЇ зображення використали й гімназійні художники, що підготували велику кількість стіннівок, присвячених проблемам ВІЛ/СНІДУ. Цей символ був присутній також на подвір’ї гімназії, особливо контрастуючи з першогрудневим снігом.
Головною метою акції, яку ініціював Центр популяризації здорового способу життя в Рівненській українській гімназії, є об'єднання і розуміння, формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, подолання стигми і дискримінації стосовно тих, хто живе з ВІЛ/СНІДом.
Панасюк Олена, педагог-консультант центру популяризації здорового способу життя

Акція «Червона стрічка» в Рівненській українській гімназії

Акція «Червона стрічка» в Рівненській українській гімназії

Категорія: Інформація