Рівненська українська гімназія

Я люблю Україну!

Опубліковано 18-11-2016, 11:44

736
17 листопада в нашій альма-матер відбулося шоу «Я люблю Україну», у якому взяли участь одинадцятикласники. Команду 11-А класу представляли Трофімчук Антон, Алєксєєвець Вікторія, Омельчук Анастасія та Тригубець Дмитро, які обрали для себе назву «Липа», натякаючи на загальновідому поезію видатного українського поета Павла Тичини. Команду 11-Б представили Гоч Поліна, Леонова Ксенія, Гапонюк Софія та Григорук Ганна, які вигадали для себе промовисту абревіатуру «РУПОР» (Рятівниче українське патріотичне об’єднання реформаторів).
Обидві команди продемонстрували надзвичайну ерудованість з мови й літератури, відповідаючи на складні запитання, чим здивували і глядачів-однокласників, і членів журі, і ведучу дійства – Інну Василівну Якобчук, учительку української мови та літератури.
Усім особливо сподобалося караоке, яке в перерві між раундами конкурсу провела вчителька музики – Лідія Іванівна Туровська. Спільне виконання українських пісень підняло настрій і всіх згуртувало – учасників і глядачів.
Після тривалого протистояння переможцем стала команда 11-Б класу – «РУПОР». Вітаємо! Але переможених у цій грі не може бути, оскільки знати й любити рідну мову – це завжди модно!
Гоч Поліна, капітан команди «РУПОР»

Я люблю Україну!

Я люблю Україну!

Я люблю Україну!

Я люблю Україну!

Я люблю Україну!

Я люблю Україну!

Я люблю Україну!

Я люблю Україну!

Категорія: ---