Рівненська українська гімназія

Цікава зустріч

Опубліковано 23-11-2016, 11:37

704
Нещодавно учні 9-х класів разом із вихователем Панасюк Оленою Феодосіївною відвідали Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі. Нас радо зустріла заступник директора Ірина Євгенівна і розказала про історію закладу. Ми дізналися, що училище має багату історію, адже його було створено у 1985 році з метою підготовки кваліфікованих робітників для Рівненського радіотехнічного заводу. Потім два училища різного профілю - СПТУ №9 (радіотехнічне) та ПТУ №15 (торгово-кулінарне) - були об’єднані в одне ПТУ-9. Через п’ять років заклад був реорганізований у ліцей.
Ліцей готує спеціалістів за різними професіями: продавець продовольчих і непродовольчих товарів, кухар, кондитер, пекар, цукерник, бармен, офіціант, радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури, секретар керівника та ін. У ліцеї учні займаються в семи спортивних секціях, відвідують гурток технічної творчості, вокально-інструментальний, кінофотогурток.
У ліцеї нам показали різні навчальні кабінети, лабораторії та майстерні, невеликий ресторанчик, у якому нас навчили правильно сервірувати стіл, оригінально складати серветки.
Такі екскурсії допомагають нам по–справжньому розуміти значення багатьох професій у нашому житті і поважати людей – представників цих професій.
Вихователь 9-их класів

Цікава зустріч

Цікава зустріч

Цікава зустріч

Цікава зустріч

Цікава зустріч

Категорія: Інформація