Рівненська українська гімназія

Історичний квест

Опубліковано 24-10-2016, 16:48

807
Цікавишся історією Рівного? Вважаєш, що добре знаєш рідне місто? 21 жовтня в десятикласників Рівненської української гімназії була чудова можливість це перевірити, адже наш учитель історії Сацик Сергій Петрович організував захопливу гру – історичний квест.
Ми утворили 5 команд і вирушили на пошуки пригод та нових знань. Усього було 11 станцій, на яких нас чекали помічники- одинадцятикласники. Вони давали нам наступні підказки, але за виконання завдання.
Це було неймовірно весело! Ми ще ніколи не декламували так щиро поезію Шевченка, не співали так драматично гімн гімназії, не розмірковували так швидко, не бігли так самовіддано. І все це заради бажаної перемоги.
Звісно тут не обійшлося без кумедних моментів. От наприклад, одна з команд вирішила, що їм не потрібні завдання, й кинулася щодуху бігти без них. Зрештою, вони повернулися через 2 хвилини. Інша команда, прочитавши останнє завдання «час громадити каміння» вирішила зробити вчителю невеличкий «подарунок» – камінь, який вони знайшли неподалік.
А коли всі повернулися, втомлені, знесилені від шаленого бігу, але щасливі, Сергій Петрович чекав нас, щоб підрахувати результати та пригостити гарячим чаєм.
Ми отримали безліч нових вражень, позитивних емоцій, стали кмітливішими й ерудованішими. Цей квест був чудовим та неординарним способом пізнання Рівного та його історії!
Ірина Рокіщук та Юліана Зух, учні 10-А класу

Історичний квест

Історичний квест

Історичний квест

Історичний квест

Категорія: Інформація