Рівненський ліцей

Жовтневий волейбол

Опубліковано 24-10-2016, 15:51

1602
З 21 по 22 жовтня в Рівненській гуманітарній гімназії проходив турнір з волейболу пляжного «Гімназійні зустрічі», де команди з РГГ та РУГ змагались у вправності гри. Усього було 9 пар волейболістів. Нашу гімназію представляли спортсмени 6-7 класів: Волосюк Софія, Наумова Ольга, Шрамко Ольга, Шубська Ольга, Мічуда Софія, Ярмусь Олександра та Анікіна Юлія. Змагання проходили за системою з вибуванням до двох поразок. Ігри були напружені та емоційні, але проходили в теплій, дружній атмосфері. Переможцями змагань, як і минулого року, стала пара у складі Волосюк Софії та Наумової Ольги. Непростим був шлях до перемоги: довелося відчути й гіркоту поразки, і за вихід у фінал грати зі своїми: Мічудою Софією та Ярмусь Олександрою, які в підсумку посіли четверте місце. Отже, хоч ще є над чим працювати, ми вітаємо наших спортсменів та пишаємось ними!!!
А за тиждень до цього в Києві з 13. 10 по 17. 10 проходили фінальні ігри чемпіонату України з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2000 року народження та молодших. До збірної команди Рівненської області ввійшли волейболісти РУГ Покровець Назар, Півень Артем та Сімаков Єгор. Ігри проходили в спортивному ліцеї-інтернаті. Команда зіграла зі збірною Полтавської області 2:3, Харківської області – 1:3 та Тернопільської області – 1:3. Підсумкове 6 місце. Гравці здобули багато досвіду, якого бракувало в цих іграх.
Крім власних ігор, протягом змагань ми відвідали ігри першого суперкубку України з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, де у двобоях зійшлися кращі команди професіоналів цієї гри. Незабутніми для нас також були заходи до Дня захисника України, прогулянка Хрещатиком, відвідання Києво-Печерської лаври та Національного музею історії Великої Вітчизняної війни тощо.
У жовтні на наших волейболістів очікують ще ігри обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги серед дівчат 2002 року народження й молодших в Острозі.
Бажаємо команді перемог!
Анікін С.В., тренер волейбольної команди

Жовтневий волейбол

Жовтневий волейбол

Жовтневий волейбол

Жовтневий волейбол

Категорія: Інформація