Рівненський ліцей

І знову Першовересень вітає нас...

Опубліковано 6-09-2016, 08:57

1070
Щороку 1 вересня вулиці українських міст наповнюються білими бантами, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя як для наших випускників, так і для всіх гімназистів. Цей день символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що викликає у школярів одночасно і сум, і радість. День знань — це, мабуть, єдине свято, яке є особливим для кожного з нас. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та внуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають учителі та викладачі — люди, які ведуть їх до вершини знань.
Цей день для нас, одинадцятикласників , став справжнім святом – святом зустрічі зі школою, вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких він день має ще більше значення. Звичайно, мовиться про тих, хто переступає поріг нашої школи вперше. Ми з великим задоволенням привітали п’ятикласників теплими словами та подарували їм значки, які символізують нашу другу домівку.
І ось пролунав перший дзвінок, який запросив одинадцятикласників на останній урок знань у Рівненську обласну бібліотеку. Саме там нам розповіли про 25 річницю Незалежності України.
Нехай цей навчальний рік принесе нам лише радість та усмішку.
Натхнення нам і терпіння.

І знову Першовересень вітає нас...

І знову Першовересень вітає нас...

І знову Першовересень вітає нас...

Категорія: Гімназійні свята