Рівненський ліцей

Конференція "Радість пізнання"

Опубліковано 21-04-2016, 14:27

1424
15 квітня 2016 року на базі Рівненської обласної наукової бібліотеки була проведена підсумкова науково-практична конференція "Радість пізнання", на яку були запрошені педагоги гімназії, учні 9-10 класів, керівник гуртків Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Федорчук С.В.
Мала академія наук України - освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє зростанню наукового потенціалу країни. Старшокласники Рівненщини мають можливість проводити наукові дослідження у 63 секціях 12 відділень.
У 2015-2016 навчальному році на I етап конкурсу-захисту від РУГ було подано 30 робіт. Найбільш популярними стали секції відділень хімії та біології (12 робіт ), історії (9). На жаль, у порівнянні із минулими роками кількість переможців зменшилась. Це пояснюється тим, що гімназисти - слухачі МАН є дійсними членами і брали участь відразу у II етапі. Школярі вибороли на ньому 15 перемог.
Гімназисти 10-х класів, які не захищали робіт у секціях МАНу, готували та представляли свої роботи у гімназії.
Після офіційних виступів учасники конференції мали змогу почути тези науково-дослідницьких робіт гімназистів-переможців.
Проведення таких заходів є дуже цікавим і необхідним, адже дев'ятикласники, які були присутні на конференції, через рік будуть змушені також писати науково-дослідницькі роботи та захищати їх, тому це для них є певним досвідом.
Усі були задоволені проведеною конференцією, адже почерпнули багато нового та цікавого для себе із науково-дослідницьких робіт.
Франчук Марія


Конференція "Радість пізнання"

Конференція "Радість пізнання"

Конференція "Радість пізнання"

Конференція "Радість пізнання"

Конференція "Радість пізнання"

Категорія: Наука