Рівненська українська гімназія

Фанати про дебати

Опубліковано 15-04-2016, 12:45

767
Ні необхідність інтенсивної підготовки до ЗНО, ні величезне навантаження не змусили одинадцятикласників відмовитися від участі у міському дебатному турнірі ПРЕС.
Вдале формулювання конртези, підбір аргументів, викарбовування виступів – усе це надзвичайно захоплює. А якщо під час гри вдається ще й вдало відповісти на запитання суперника чи так прокоментувати інформацію, щоб тобі аплодував зал, то взагалі виростають крила.
За три роки участі в міських змаганнях ми відшліфували свою майстерність до такого рівня, що заслужили навіть такий коментар з боку Людмили Володимирівни Грекул – голови журі міського дебатного турніру: «Насте (це про Потапчук Анастасію), ти для мене зразок спікера! Ось таким має бути справжній дебатер!»
Віртуозніше Марії Овсіюк ніхто не зачитує дефініції і за 6 хвилин(!) в повному об’ємі(!), емоційно(!), встигаючи давати відповідь на питання та коментувати інформацію(!), не розкриває тему виступу команди.
Зривати овації залу Остапіну Івану вже звична справа. Промова про Sony Ericsson та «рожевих динозаврів» викликали аплодисменти глядачів та надовго запам’ятаються присутнім.
Остання гра була особливою, адже до складу журі входила заступник міського голови Галина Григорівна Кульчинська. У свій час саме вона була ініціатором створення міського дебатного клубу. Нам приємна висока оцінка, яку вона дала виступам Насті та Івана, назвавши їх кращими з тих, хто грав у цей день.
У нашому активі 2 перемоги. В останній грі ми поступилися одним голосом (за 15 школу «болото» віддало 22 голоси , а за нас – 21) нашим суперникам. Та для нас це не поразка. Адже той, хто любить цю гру і приймає в ній участь, завжди попереду!
Бажаємо успіхів усім дебатерам міста!
Тренери команд Тетяна Остапіна,
Наталія Корчага


Фанати про дебати

Категорія: Інформація