Рівненський ліцей

Урок пам’яті

Опубліковано 30-11-2015, 15:15

1246
26 листопада в Рівненській українській гімназії відбувся урок вшанування українців, померлих у страшні роки Голодомору, - «Свіча пам’яті».
Присутні згадали про пекло, створене в Україні в 20-х – 30-х роках ХХ століття людиноненависницьким комуністичним режимом, який вирішив голодом поставити український народ на коліна, змусити його будувати «комунізм» на кістках мільйонів безневинних жертв. Учні читали поезії, присвячені нашим співвітчизникам, що померли найстрашнішою смертю – смертю від голоду. Слова скорботи про померлих дочок і синів пролунали з уст Білої постаті України (Євчук О., учениця 10-А кл). Учитель історії Сацик С.П. виступив перед присутніми з історичною довідкою про цей період в історії нашої країни.
На знак ушанування пам’яті померлих усі присутні передали з рук у руки свічу пам’яті та вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання.
Гімназійний прес-центр на чолі з головою Глобою Дарією – ученицею 9-А класу – підготували й роздали всім присутнім буклет «Голодомор – геноцид. 1932-1933 роки».
У кінці уроку всіх присутніх запросили взяти участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та акції «Запали свічку».
Урок-вшанування «Свіча пам’яті» був підготовлений учнями 9-х класів. Ведучі Середюк О. та Гелетей В. Учасники: Глоба Д., Червона М., Лукащук Р., Яроцька А., Місюра В., Гоч С., Чернега О., Горбач М., Марискевич В., Кошлай А., Довгополий В., Жебко Є., Болдишева Є., Сончак О., Якобчук В., Рокіщук І., Булавська М. Вихователі Парфенюк О.М. і Литовченко Н.М.

Урок пам’яті

Урок пам’яті

Урок пам’яті

Урок пам’яті

Урок пам’яті

Урок пам’яті

Урок пам’яті

Урок пам’яті

Категорія: Інформація