Рівненський ліцей

Пам’яті воїнів ССО ЗСУ

Опубліковано 4-03-2024, 20:19

81
Пам’яті воїнів ССО ЗСУ
Зовсім нещодавно, у лютому, дев’ятикласники мали нагоду подивитися документальний фільм «ВОВК. СТРАХУ НЕМА». Це фільм про філософію Воїнів України, репрезентований бійцями Сил спеціальних операцій, які захоплюють кожного своїм магнетизмом та закликають бути кращими за самих себе. Володіти своїм розумом, тілом, зброєю, вести бій, реалізовувати операції, спілкуватися в групі й колективі, знищувати ворога - це мистецтво Воїнів ССО ЗСУ.
Фільм створювався 3 роки, і він став результатом цивільно-військового співробітництва українських кінематографістів-документалістів з командуванням, командирами бойових підрозділів та Воїнами Сил спеціальних операцій ЗСУ. Кожен кадр, кожне слово та дія в цьому фільмі є справжнім неповторним моментом. Голоси та обличчя Героїв фільму замасковані. Екранізовану багатокомпонентну операцію «Вовк» озвучили військовослужбовці Повітряних Сил ЗСУ.
У фільмі увічнені Воїни ССО ЗСУ, які поклали свої життя за Волю та Незалежність України. Вічна пам'ять ГЕРОЯМ… Слава Україні!

Класні керівники 9-х класів

Пам’яті воїнів ССО ЗСУ

Пам’яті воїнів ССО ЗСУКатегорія: Інформація