Рівненський ліцей

Наша єдність – наша зброя

Опубліковано 23-01-2024, 21:04

130
Наша  єдність – наша зброя
Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки ми відзначаємо День Соборності.
У цей день учні ліцею провели тематичні уроки «Наша єдність – наша зброя», під час яких пригадали історичні обставини об’єднання, дізналися більше про діячів, які прагнули цього.
До Дня Соборності учні презентували результати дослідження проєкту «Імена героїв у назвах вулиць Рівного». Багато вулиць нашого міста перейменовані, і не завжди жителі знають про життя та діяльність особистостей, чиїми іменами названі вулиці. Ліцеїсти підготували презентації та повідомлення про долі цих патріотів та розповіли про них під час уроків до Дня Соборності.
У День Соборності на розмову до учнів завітала Козлишина Олеся Василівна, мама наших ліцеїстів: десятикласника Назарія та восьмикласника Северина. На жаль, її чоловік Козлишин Тарас, захисник-доброволець на псевдо «Карай», загинув у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Під час тематичних уроків звучали вірші Тараса Козлишина, Максима Кривцова та інших авторів, які нагадали всім, що боротьба за єдність територій та цінностей ніколи не була легкою.
Ідея соборності – базова національна цінність українців. Українська нація була, є та буде!

Леся Бойчак, заступник директора з виховної роботи

Наша  єдність – наша зброя

Наша  єдність – наша зброя

Категорія: Інформація