Рівненський ліцей

«Люди вистояли, не витримав бетон»

Опубліковано 23-01-2024, 20:58

132
«Люди вистояли, не витримав бетон»
Січень 2024 року… Для українців цей місяць особливий, адже об’єднує нас у День Соборності, а ще нагадує про нескорений український дух прикладами героїв минулого: студентів під Крутами, героїв сучасної російсько-української війни, незламних кіборгів, які захищали впродовж 26 травня 2014 – 22 січня 2015 Донецький аеропорт.
Бої за це летовище – одні з найзапекліших у війні на сході України. Увесь цей час наші військові, добровольці, медики й волонтери протистояли навалі російсько-окупаційних військ і проросійських бойовиків, затято відстоюючи рідну землю.
16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту. Це напівофіційний день, встановлений з ініціативи самих учасників тих бойових дій. Офіційним днем пам'яті називають 20 січня.
Учні 9-А та 9-Б РЛ «Український» упродовж 16 та 22 січня згадували про незламні серця, які 242 дні протистояли навалі російських окупаційних військ та проросійським бойовикам. Ліцеїсти зрозуміли, що оборона Донецького аеропорту – одна з перших битв, яка показала світові, що українська сила спротиву сильніша за російську зброю.

Оксана Парфенюк, Вікторія Невірковець, класні керівники 9-х класів

«Люди вистояли, не витримав бетон»

Категорія: Інформація