Рівненський ліцей

Ялинковий креатив

Опубліковано 26-12-2023, 17:39

142
Ялинковий креатив
З кожним роком усе більшої популярності набуває традиція берегти живі, а натомість створювати своїми руками яскраві та креативні ялинки. Захисники природи щороку закликають не купувати зрубані дерева на ялинкових базарах, а оригінально прикрашати свій простір з підручних засобів. Навчитися цього можна ще під час навчання в ліцеї.
Опанувати майстерність перетворювати руками головний новорічний атрибут на щось яскраве, цікаве, навіжене мали можливість ліцеїсти під час конкурсу «Креативна ялинка», який оголосило учнівське самоврядування ліцею в кінці першого семестру. Класи, які підтримали ініціативу лідерів, мали можливість прикрасити своїми ялинками кабінети.
Ліцейна забава - шукати нові образи новорічної красуні об’єднала не лише учнів: до акції долучилися бібліотекар Лариса Миколаївна та медсестра ліцею Оксана Петрівна. Дякуємо за участь 5-Б, 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б, 9-Б, а також представникам 11-Б класу за прикрашання спільної для всіх ялинки.
Віримо, що, продовжуючи з року в рік таку традицію турботи про довкілля, ми з часом удосконалимо свою творчість та майстерність у цій справі, що, погодьтеся, на краще і для нас, і для екології.

Наталія Корчага, педагог-організатор

Ялинковий креатив

Ялинковий креатив

Категорія: Інформація