Рівненський ліцей

День Італії в 9-Б

Опубліковано 22-12-2023, 17:23

155
День Італії в 9-Б
Щоденно в умовах війни всі українці дякують ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою, ходити в школу або на роботу, обіймати близьких та найрідніших, спілкуватися українською або просто жити під українським небом. Не минає жодного дня, щоб ми не схиляли голови в тихій молитві за наших захисників – тих, що з нами, і тих, які, на превеликий жаль, спостерігають за нашими вчинками з небес. Кожного разу ми запитуємо себе, чи все зробили для допомоги нашим військовим. Звичайно, кожен українець та українка роблять багато чого, щоб наблизити перемогу ЗСУ, але з нами нога в ногу крокують і країни-партнери, які допомагають Україні в нелегкій боротьбі.
Саме тому в 9-Б класі ми розпочали своєрідний марафон подяки не тільки військовим, а й тим державам, які підтримують Україну у війні. Першим нашим кроком став день Італії. Ліцеїсти докладніше дізналися про цю країну, її географічні, історичні, культурні, суспільні особливості завдяки вікторині. Звичайно ж, помилувалися неперевершеними краєвидами та зацікавилися кулінарією. А допомогла 9-Б в цьому наша колега, що проживає в Італії вже другий рік через військову агресію росії, Жук Лілія Романівна (вона відзняла відео про цікавинки цієї країни). У цей день також у 9-Б таємний Санта роздавав подарунки слухняним дітям, перепрошую, не Санта, а Баббе Натале. Завершився наш день піцою та пастою, якою ліцеїсти смакували із задоволенням.
День минув, але не минув захват від Італії. Дякуємо вам, італійці, за те, що простягнули Україні руку допомоги в нелегкий час!

Оксана Парфенюк, класний керівник 9-Б

День Італії в 9-Б

День Італії в 9-Б

Категорія: Інформація