Рівненський ліцей

Читацькі підсумки!

Опубліковано 11-12-2023, 22:15

115
Читацькі підсумки!
Талант завжди родом із дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном у руці, тільки потрібно знайти поле, де це зерно проросте. Цього разу це сталося на читацькому полі, адже бібліотеки нашого міста впродовж багатьох років намагаються залучити обдарованих дітей до участі в різних дитячих конкурсах: літературних, художніх, читацьких тощо. Учасники цих літературних перегонів неодноразово ставали переможцями на Всеукраїнському рівні, а книголюби нашого ліцею намагаються завжди брати участь у всіх читацьких заходах.
Приємною подією для нашого ліцею стала перемога у Всеукраїнському конкурсі читців поезії «Стукіт серця Петефі на берегах Дніпра» (з нагоди 200-річчя від дня народження національного угорського поета Шандора Петефі) Тані Дундюк, учениці 8-Б класу.
Разом з іншими переможцями Таню запросили для вручення нагород до Національної бібліотеки України для дітей! Після урочистостей у бібліотеці книголюби відвідали Посольство Угорщини в Україні, де на них також чекала святкова програма. Свій талант та артистизм Таня відтворила у відеоролику, присвяченому ювілейній річниці, а поєднання часу, у якому жив та творив поет, із нашим сьогоденням не залишило байдужим жодного глядача.
Вітаємо Таню з перемогою та нагородою! Так тримати!

Лариса Котолюз, бібліотекар ліцею

Читацькі підсумки!

Читацькі підсумки!


Категорія: Інформація