Рівненський ліцей

Свято Андрія в 9-Б

Опубліковано 4-12-2023, 21:15

132
Свято Андрія в 9-Б
Нарешті святий Андрій приходить у домівки українців так, як і раніше, 30 листопада. Завітав він і в 9-Б, у якому навчається аж троє його хлопців-тезок. І прийшов не просто, а з конкурсами, варениками, ворожінням, які, ой, як потішили ліцеїстів!
Дев’ятикласники залюбки згадали про звичаї цього свята: і вареники ліпили-варили, і позмагалися хлопці з дівчатами, і парубки побешкетували (їм же в цей день можна пробачити!), і про долю майбутню дізнавалися (жартівливо та дуже серйозно), і про калиту не забули.
Найбільше ліцеїстам сподобалася гра «До баби по сіль» (виявляється, не так уже й нудно, як вважали спочатку), а ще з’ясувалося, що дівчата 9-Б цього року заміж не вийдуть, бо будуть займатися кар’єрою дев’ятикласниць-випускниць, яка поки має бути на першому місці. А які були смачні пампушечки – пригощання від Андріїв! Смакота! Отже, повеселилися на славу.
Цікаво, а святий Миколай також порадує цьогоріч чи Антипко різочки принесе (усе ж бо вже по-справжньому та вчасно, як кажуть із телеекранів)?

Оксана Парфенюк, класний керівник

Свято Андрія в 9-Б

Свято Андрія в 9-Б

Категорія: Інформація