Рівненський ліцей

Зорепад талантів 6-А

Опубліковано 6-11-2023, 23:46

65
Зорепад талантів 6-А
Класне життя - це завжди святковий настрій та радість. Щодня ми вчимося чогось нового. У нашому 6-А повсякчас панує дружня атмосфера, ми допомагаємо одне одному та ділимося знаннями, позитивними емоціями й сміхом. Проте навчання - це не лише книги, а й цікаві проєкти, екскурсії та заходи.
Кожен учень у класі має можливість розвивати свої таланти та здібності - і це робить наше життя ще більш насиченим. Нещодавно на годині спілкування пройшло чудове свято – «Зорепад талантів», де кожен міг продемонструвати свої захоплення. І у всіх вони були класні!
Це й гра на різних інструментах (Дмитро Климчук, Марічка Гусєва, Катя Сміян, Беата Ніколаєнко), і спорт (Ярослав Левченко, Ілля Червоний), і вокал (Маргарита Міщанчук), й образотворче мистецтво (Саша Величко, Вітя Заєць), і спортивно-бальні танці (Кіріл Котик). А як чуттєво читав «Крила» Ліни Костенко Ярослав Левченко! Який, виявляється, неперевершений стендап-комік Микола Олендра! Як граційно виконала танець на пілоні (правда лише на відео) Діана Туревич!
У класному житті завжди є місце для незабутніх моментів. Сподіваємося, у нас попереду ще багато нових емоцій та свят!

Ілля Сернюк та Софія Найдюк, учні 6-А класу

Зорепад талантів 6-А

Зорепад талантів 6-А

Категорія: Інформація