Рівненський ліцей

Шоу «Я люблю Україну!»

Опубліковано 6-11-2023, 22:39

189
Шоу «Я люблю Україну!»
Українська мова, культура, мистецтво, історія - це все, чого навчають любити та цінувати в Рівненському ліцеї «Український».
4 листопада пройшов конкурс «Я люблю Україну» між учнями 11-х класів, де ліцеїсти продемонстрували знання про Україну.
Команди об’єдналися в «жовтих» та «синіх», у кожній з яких було по 4 гравці, а решта учнів активно вболівала за своїх фаворитів. Журі було представлено в такому складі: директор ліцею Тетяна Андріївна та класні керівники 11-х класів - учитель історії Сергій Петрович та вчителька німецької мови Світлана Василівна, а проводила конкурс експертка з української мови та літератури Інна Василівна.
Конкурс складався з чотирьох раундів – «Знай наших», «Рідна мова», «Карта» та «Запитання-відповідь», під час яких гравці відгадували відомих постатей нашої країни, правильно «записували» слова, виправляли лексичні помилки, на мапі України визначали її архітектурні пам’ятки та давні назви регіонів, навіть відгадали мелодію, яку виконували глядачі під керівництвом чудової знавчині музики Лідії Іванівни!
Ці конкурси довели, наскільки потужні знання мають одинадцятикласники нашої альма-матер. За підсумками конкурсу з невеликою перевагою перемогло “небо”, тобто команда синіх.

Воробей Софія, учениця 11-Б класу

Шоу «Я люблю Україну!»

Шоу «Я люблю Україну!»

Категорія: Інформація