Рівненський ліцей

6-А клас на осінніх канікулах

Опубліковано 6-11-2023, 21:02

78
6-А клас на осінніх канікулах
У мене й моїх однокласників були чудові осінні канікули! А розпочалися вони з «піжамної вечірки». Так, саме так: у перший день канікул ми прийшли в ліцей у піжамах, принесли щось смачненьке та дивилися фільм! Це було фантастично! Уявляєте таке свято у вас у класі? Обов‘язково спробуйте, бо було дуже весело!
А ще на канікулах ми їздили на екскурсію в Дубенський замок та етнопарк «Ладомирія».
Місто Дубно зустріло нас дощем, але це не завадило нам оглянути замок князів Острозьких XV ст. – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе в собі риси середньовіччя (суворі мури, підземелля зі склепіннями, місце для тортур).
Дубенський замок ніколи не був узятий приступом, оскільки був міцно укріплений гарматами й надійно захищений річкою Іквою. Під стінами замку ламалися татарські списи та шведські шаблі. Тут зберігалися незліченні багатства трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра тощо. Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес України.
Окрім цього, на території Дубенської фортеці ми відвідали ігрову кімнату від ЮНІСЕФ, де стали учасниками шоу фокусника-ілюзіоніста. А ще пригостилися чаєм з печивом та отримали подарунки!
А далі нас чекав етнопарк «Ладомирія». Спочатку ми ліпили з тіста пташок (яких потім і з’їли!), а потім грали у квест, він був цікавий та захопливий!
Наш клас унікальний, веселий і дружний, ми проводимо багато часу разом не тільки в ліцеї, так що класне життя 6-А дуже цікаве й круте!

Діана Туревич та Емір Оздемір, учні 6-А класу

6-А клас на осінніх канікулах

6-А клас на осінніх канікулах

Категорія: Інформація