Рівненський ліцей

Осіння прогулянка 9-Б

Опубліковано 11-09-2023, 21:27

111
Осіння прогулянка 9-Б
Старшокласники Рівненського ліцею «Український» розпочали навчання дистанційно, але як же можна всидіти вдома, коли надворі навіть не по-осінньому – по-літньому пригріває сонечко, та ще й День народження рідної alma mater, та ще й День фізкультури та спорту! Звичайно, треба поспішити на природу, зловити останні сонячні промені й набратися позитиву на весь рік. Тому дев’ятикласники відправилися на активний відпочинок у клеванський ліс.
Як тільки не піднімали свій настрій діти: грали у волейбол (самі та з батьками), бадмінтон, настільні ігри, футбол; лазили по турніках; просто засмагали та слухали класичну музику; смакували кавунами, виноградом, яблуками та динями (були, звичайно ж, і бутерброди, і пироги, і м’ясо, але фрукти пішли «на ура»!). Усі були в захваті від кулешу, який приготував тато Андрія Клима – смакота неймовірна!
Без сумніву, багато було спогадів про таку вже рідну гімназію та новий ліцей; щирі слова вдячності линули від батьків та дітей на адресу вчителів; усі пишалися досягненнями наших випускників у НМТ! Дуже гарно проведений час (єдине, що погано – грибів не назбирали – не було).
Прекрасний настрій та неперевершена сонячна осінь наповнили приємними емоціями на весь навчальний рік, який, щиро сподіваємось, буде переможним для України! Дякуємо нашим воїнам та батькам, завдяки яким діти мають змогу відчувати себе дітьми!

Оксана Парфенюк, класний керівник 9-Б

Осіння прогулянка 9-Б

Осіння прогулянка 9-Б

Категорія: Інформація