Рівненський ліцей

Першовересень у Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 2-09-2023, 12:26

97
Першовересень у Рівненському ліцеї «Український»
Ось і розпочався новий навчальний рік, і попри те, що вже вдруге в умовах війни, учні та педагоги все ж з оптимізмом та надією розпочинають навчання.
Урочиста лінійка об’єднала на святковому подвір’ї учнів 5, 9-11 класів, їхніх батьків та педагогів! Радо приймав у свої обійми ліцей нових ліцеїстів – п’ятикласників! У цей день вони мали також і перший урок «У єдності – ми сила!» На Урок знань «Ми українці: честь і слава незламним!» до учнів 6-А класу завітав особливий гість - захисник України, який боронить нашу державу в лавах ЗСУ, аеророзвідник 36 окремої бригади морської піхоти ім. адмірала О.Білинського Сергій Якобчук. У минулому році саме його підрозділу ми разом збирали кошти для придбання дрону.
Для десятикласників відбувся урок «Ми українці – честь і слава незламним!», восьмикласники відвідали екскурсію у краєзнавчому музеї, присвячену 100 річниці від дня заснування Рівненської української гімназії «Віват назавжди, alma-mater!».
Також ліцеїсти відвідали виставку-інсталяцію світлин наших полеглих героїв, яку розміщено на майдані Незалежності нашого міста.
Попереду ще один рік, коли ми разом долаємо труднощі пов’язані із війною. Хай буде він вдалим, а головне - ПЕРЕМОЖНИМ!
Слава Україні! Героям слава!

Наталія Корчага, педагог-організатор

Першовересень у Рівненському ліцеї «Український»

Першовересень у Рівненському ліцеї «Український»

Категорія: Інформація