Рівненський ліцей

Універсальний тренінг для педагогів ліцею!

Опубліковано 25-08-2023, 18:48

76
Універсальний тренінг для педагогів ліцею!
21 – 22 серпня 2023 року педагоги ліцею були учасниками Універсального тренінгу із психічного здоров’я для фахівців першої лінії. Цей захід був проведений за сприяння ГО «Простір твоїх можливостей» у межах україно-швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України» (MENTAL HEALTH FOR UKRAINE - MH4U).
На жаль, сьогодні психічне здоров’я є однією з «незручних» тем в українському суспільстві. За статистикою ВООЗ, кожен третій упродовж життя стикається з тим чи іншим психічним розладом, проте більшість людей не знає про наявність дієвих та доказових способів відновлення. Суспільство країни, яка перебуває в стані тривалої війни, потребує грамотного та ефективного психологічного супроводу, адже сприяти обізнаності учнів, батьків з питань психічного здоров’я, бути першими, хто надасть психологічну допомогу, можуть педагоги!
Бути ефективним, уважним, компетентним, уміти бачити психічні розлади та діяти за алгоритмом підтримки вчилася команда вчителів ліцею упродовж двох днів.
Нові знання, вивчення теоретичних аспектів, розгляд та розігрування ситуацій у парах та групах, правила дії за алгоритмами, спілкування та обмін досвідом із тренерами-фахівцями про конкретні життєві ситуації, що трапляються в шкільному житті – усе це унікальна можливість підвищити як свою обізнаність, так і загальну культуру щодо психічного здоров’я людини. Готовність підтримувати не лише фізичне здоров’я, а й турбота про психічне благополуччя – шлях до здорового та гармонійного суспільства.
Педагогічний колектив щиро дякує керівнику ГО «Простір твоїх можливостей» Ользі Півторак за запрошення та чудову організацію, а тренерам Тетяні Новак та Олені Ярмолюк – за професіоналізм, креатив та доброзичливу атмосферу.

Наталія Корчага, педагог-організатор

Універсальний тренінг для педагогів ліцею!

Універсальний тренінг для педагогів ліцею!

Категорія: Інформація