Рівненський ліцей

Проєкт «Вибори-2023»

Опубліковано 13-06-2023, 18:32

112
Проєкт «Вибори-2023»
Раз на два роки в ліцеї відбуваються справжні передвиборчі перегони – учні та вчителі обирають голову учнівського самоврядування – координатора ліцею.
Розпочався проєкт у День самоврядування. Координатор Жужа Матвій оголосив учням про вибори, розказав про етапи та важливі сходинки проєкту, які потрібно пройти кожному, хто мріє очолити наше учнівське самоврядування. За підсумками бесіди йому вдалося зареєструвати 5 кандидатів.
Наступний етап – жеребкування. Кожен із кандидатів шляхом «сліпого» вибору отримав номер, за яким його прізвище значитиметься в бюлетені. З цього моменту сповнені ентузіазмом учасники перегонів почали складати свої програми й проводити активну агітаційну кампанію. А часу на це було вже й не так багато, адже змішаний формат навчання ліцею лишив кандидатам лише по тижню на кожну зміну. Не кожен витримав напружений графік підготовки, тому, зваживши всі «за» та «проти», троє ліцеїстів зняли свої кандидатури, а дарма, бо кожен з них уже встиг знайти своїх прихильників.
До наступних етапів перегонів гідно витримали конкурентну боротьбу восьмикласниці Волосюк Анна та Гамуза Софія. Складним етапом для дівчат була учнівська конференція «Запитання до кандидата», та витримали вони це випробування з гідністю. А запитання були непростими, довелося почути кандидатам і критичні зауваження до своїх ідей.
Зрештою, завершальний етап – процедура голосування – розставила всі крапки над «і». За результатом голосування, з мінімальним відривом у 15 голосів перемогла учениця 8-Б класу Гамуза Софія.
Вітаємо переможця перегонів. З початком нового навчального року на неї чекає урочиста посвята та найцікавіший етап – формування команди та реалізація власних ідей. Щиро бажаємо Софії успіхів, підтримки ліцеїстів та вчителів.

Наталія Корчага, педагог-організатор РЛ «Український»

Проєкт «Вибори-2023»

Проєкт «Вибори-2023»

Категорія: Інформація