Рівненський ліцей

Шкільний дзвінок сріблясто дзвенить!

Опубліковано 7-06-2023, 17:16

194
Шкільний дзвінок сріблясто дзвенить!
Ось і завершився складний навчальний рік. І попри те, що він був гірким від війни, цей рік є особливим у житті наших одинадцятикласників! Саме для них 2 червня востаннє продзвенів шкільний дзвінок! Свідками цього зворушливого моменту були учні 5, 9-11 класів, педагоги, батьки ліцеїстів – усі ті, хто зібрався на лінійці з нагоди урочистого завершення навчального року.
Привітала з початком літніх канікул усю шкільну родину та вручила подяки директор ліцею Тетяна Андріївна Кухарчук. Звернулися з вітальним дружнім словом до своїх учнів класні керівники випускників Гаврилюк Оксана Володимирівна та Лупіна Наталія Мирославівна. Батьківське благословення та напутнє слово присвятили дітям батьки випускників Григорій Богданович Горбач та Вікторія Сергіївна Волошина. Здавна нашими оберегами були хліб, рушник, молитва, тож усе це все було щиро та душевно подаровано батьками випускникам.
Зворушливо привітали одинадцятикласники учителів. Слова подяки вони також висловили і однокласникам. Не забарилися з подарунками для найстарших учнів п’ятикласники: символічні дзвіночки – традиційний атрибут лінійки – довго будуть нагадувати випускникам про цей день.
Право подати останній дзвінок мали одні з найкращих ліцеїстів - одинадцятикласник Максим Капітанюк та п’ятикласниця Катерина Рокіщук.
По завершенню лінійки для випускників відбувся останній урок у стінах рідної alma-mater. А для учнів 6-8 класів було організовано святкові виховні години.

Наталія Корчага, педагог-організатор РЛ «Український»

Шкільний дзвінок сріблясто дзвенить!

Шкільний дзвінок сріблясто дзвенить!

Категорія: Інформація