Рівненський ліцей

«Мріємо та діємо!»

Опубліковано 5-06-2023, 16:04

104
«Мріємо та діємо!»
Під таким гаслом відбувся проєкт для лідерів самоврядування Рівненських навчальних закладів середньої освіти. Мета проєкту – зробити шкільне самоврядування ефективним, сучасним, дієвим! Онлайн-заняття та цікаві офлайн-тренінги навчали команди шкіл ефективній взаємодії через опрацювання сучасних методів комунікації, ініціативності, створювали атмосферу дружби й часто нагадували величезну лабораторію ідей, які реально та цікаво втілювати в школах.
Команду нашого ліцею представляли восьмикласниці Гамуза Софія, Мартинюк Олександра та Музичко Вікторія. Доповнювали учнівський склад педагоги Корчага Наталія Володимирівна та Парфенюк Оксана Миколаївна.
Усі команди мали кілька домашніх завдань, але найважливішим завданням було реалізувати у своєму ліцеї власний проєкт.
Команда ліцею ініціювала реалізацію соціально-екологічний проєкту «Ти на Землі людина!». Його загальна мета – бути корисним довкіллю. Його завдання – робити маленькі добрі справи, піклуватися та дбати. Ідея восьмикласників полягала в організації допомоги міському зоопарку (збір кормів для мешканців зоопарку та допомога в впорядкуванні території), співпраці із притулком для тварин-безхатьок (збір кормів та пошук сімей для тваринок), прибиранні території, на якій наші місцеві громадяни люблять відпочивати, та, на жаль, не люблять прибирати.
Що ж вдалося нам? Дівчаткам вдалося знайти багато однодумців серед однокласників та невелику кількість послідовників з інших класів. Заразити власною ідеєю кілька десятків ліцеїстів – це вже половина справи. Реальні кроки робити важче, адже завершення навчального року – процес складний із тривожно-контрольними хвилюваннями, проте всі три кроки нам вдалося виконати!!!
Дякуємо всім, хто долучився до наших справ! Найцікавіше попереду, адже бути на Землі людиною потрібно завжди, а отже, й ініціатив та акцій соціально-екологічного спрямування ще буде багато! Дівоча команда на чолі з Гамузою Софією вам це гарантують!

Наталія Корчага, педагог-організатор ліцею

«Мріємо та діємо!»


«Мріємо та діємо!»Категорія: Інформація