Рівненський ліцей

Зорепад талантів у Рівненському ліцеї «Український»

Опубліковано 25-05-2023, 20:49

55
Зорепад талантів у Рівненському ліцеї «Український»
23 травня для ліцеїстів було святковим днем! Усією нашою невеликою громадою ми вітали кращих з кращих – переможців районних, обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань у 2022-2023 навчальному році!
У святковій атмосфері, під гучні оплески десятки учнів піднімалися на сцену, щоб отримати нагороду за свою працю. А переможці всеукраїнських олімпіад та конкурсів за сприяння батьківської ради ліцею отримали і грошове заохочення – премії. Імена Капітанюка Максима – переможця ІV етапу олімпіади з астрономії, Черницької Владислави – переможниці ІV етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Герус Олександри – переможниці Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» відомі всій Україні!!! Пишаються успіхами своїх учнів також їхні педагоги – Климюк Катерина Семенівна, Парфенюк Оксана Миколаївна, Бойчак Леся Анатоліївна.
Окрасою свята були вокальні номери: гімназистів-шанувальників сучасної української пісні чимало, і всі вони є учасниками вокального гуртка ліцею (керівник Туровська Лідія Іванівна). Передав настрій сьогодення танець «До серця» семикласниці Петренко Ірини.
Справжніми господарями сцени були ведучі свята – одинадцятикласники Білик Уляна та Ремізов Ярослав, а також козаки Чуб (Шиманський Микола) та Вернигора (Денис Кирильчук).
Патріотична поезія, пісня, тріумф від наших перемог, безумовно, надихають учнівство ліцею до нових звершень і успіхів, а ще наповнюють вірою, що і в сьогоднішній війні ми обов’язково здобудемо ПЕРЕМОГУ!!!

Наталія Корчага, педагог-організатор РЛ «Український»

Зорепад талантів у Рівненському ліцеї «Український»

Зорепад талантів у Рівненському ліцеї «Український»Категорія: Інформація