Рівненський ліцей

Вихідні в Карпатах

Опубліковано 18-05-2023, 19:19

50
Вихідні в Карпатах
Відпочинок у Карпатах – це незабутні миті в горах серед хвойних лісів, гірських річок і струмків, цілющих джерел та озер. Саме тому ліцеїсти 8-А класу разом з батьками вирішили провести свої вихідні тут. Три незабутні дні в Пилипці (високогірному селі, яке розташоване на висоті 700-750 м над рівнем моря) запам’ятаються екскурсіями, іграми, вечірніми розмовами.
Першого дня мандрівники отримали адреналін та позитивні емоції від джип-туру до Скель Довбуша – скельно-печерного комплексу, унікальної пам'ятки історії та природи. Нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками, дивувало. Пролізти між двома каменями через прохід шириною 1м здавалося неможливим, але ми всі це зробили.
Другий день був не менш насиченим: Синевирський перевал з його красивими краєвидами, Реабілітаційний центр бурих ведмедів, де знайшли та прочитали навіть історію одного з рівненських ведмедів, Долина вовків. Після екскурсій діти смакували традиційною закарпатською їжею в колибі, але головною подією цього дня був підйом до озера Синевир. Увечері всі охочі пішли до чанів, де весело провели час.
Третій день відпочинку розпочався з підйому на водоспад Шипіт. Насолоджувалися свіжим, ранковим, карпатським повітрям, купували сувеніри, фотографувалися. По обіді заїхали на еко-ферму «Мукко», де придбали смачні сири.
Карпати ваблять недоторканністю, чарують красою та допомагають людині по-новому глянути на навколишній світ. У Карпатах легко забуваєш про себе й поринаєш у світ природи. Відпочинок удався на всі 100%.

Волосюк Анна, учениця 8-А класу, Вікторія Невірковець, класний керівник

Вихідні в Карпатах

Вихідні в Карпатах


Категорія: Інформація