Рівненський ліцей

День самоврядування-2023

Опубліковано 7-05-2023, 15:45

97
День самоврядування-2023
Цьогоріч 5 травня одинадцятикласники змогли відновити багаторічну гімназійну традицію, яку люблять не тільки учні, а сподіваємось, і наші вчителі. Упродовж трьох попередніх років День самоврядування, на жаль, неможливо було провести, адже спочатку були непрості часи локдауну, а потім — повномасштабне вторгнення в 2022 році перешкоджали проведенню цього незабутнього свята. Цього дня кожен учень 11 класу мав змогу відчути себе на місці улюбленого вчителя, працівника адміністрації чи технічного персоналу.
Очільницею ліцею та дублером директора впродовж усього дня була Бурачик Анна. Їй допомагали Волошина Вероніка та Білик Уляна як заступники з наукової роботи, Пальчевська Юлія та Пелешок Анастасія як заступники з навчальної роботи та Гречанна Ольга з Мельник Вікторією як заступники з виховної роботи. Працівники адміністрації школи в Дня самоврядування контролювали навчальний процес у всіх сферах та спланували проведення свят у майбутньому.
Завідувачкою бібліотеки стала Кручок Анна, посаду психолога обрала Рудик Дарина, посаду медсестри — Ємшанова Дар‘я. Дівчата сумлінно виконували свої обов‘язки, провели інформування учнів ліцею про шкоду куріння. Ольга Надієвець спробувала себе в ролі соціального педагога, а Олександра Ґедзь стала педагогом-організатором.
Вирішенням технічних питань як завгосп займався Олександр Літвінчук, а допомагали йому робітники Веремчук Тарас та Горбач Назарій. Зрання зустрічали всіх молоді вахтери Луцик Віктор та Барбарич Влад.
Також усі випускники провели уроки в ліцеїстів. Кожен педагог-дублер ретельно підготувався до власного уроку, щоб цей день назавжди закарбувався в пам‘яті учнів завдяки інтерактивному заняттю. Було проведено різні вікторини, на великій перерві звучали улюблені українські хіти.
І якщо до сьогодні комусь здавалось, що вчительська, технічна чи керівна робота в гімназії легка, то до закінчення робочого дня кожен з нас по-особливому усвідомив цінність, складність та відповідальність роботи всіх, на чиї плечі лягає тягар забезпечення щоденного навчання в стінах рідного ліцею.
Щиро дякуємо за можливість отримати такий неоціненний досвід!

Гречанна Ольга, дублер заступника директора з виховної роботи

День самоврядування-2023

День самоврядування-2023

Категорія: Інформація