Рівненський ліцей

Тиждень науки. День четвертий: юні зоологи

Опубліковано 7-05-2023, 15:22

60
Тиждень науки. День четвертий: юні зоологи
5 травня, у п’ятницю, восьмикласникам випала можливість потрапити в зоопарк поспостерігати за поведінкою тварин. Але ліцеїсти не змогли прийти просто так, з порожніми руками. Діти принесли смаколики, у яких саме зараз була потреба в Рівненському зоопарку (моркву, родзинки, фініки). Окрім цього, нам дозволили трошки поволонтерити.
Нас привітно зустріла завідувачка науково-просвітницького відділу зоопарку Мирослава Патій, яка розповіла про сам зоопарк, його працівників, які дуже віддані своїй справі.
Пані Мирослава провела нас у вольєр, де восьмикласники познайомилися із завідувачкою цього відділу Катериною Сергіївною, саме вона показала наш невеличкий фронт робіт, які нам дозволено було провести.
Восьмикласники дуже старалися, але наймиліші козенята світу (за визначенням дітей) їх постійно відволікали, адже пройти повз таких «менших друзів» та не погладити їх було дуже важко (щиро просимо за це вибачення в п.Катерини).
День видався просто неймовірний, і хоч восьмикласники трохи потомилися (усе-таки незвичні для дітей такі роботи), але прогулянка зоопарком допомогла відновити сили та ще раз переконала в тому, що тваринок потрібно оберігати, піклуватися про них, а вони віддячать нам любов’ю та довірою, які не можна зрадити!
Щиро дякуємо працівникам зоопарку за надану можливість допомогти тваринам та поспілкуватися!

Оксана Парфенюк, класний керівник 8-Б класу

Тиждень науки. День четвертий: юні зоологи

Тиждень науки. День четвертий: юні зоологи


Категорія: Інформація