Рівненський ліцей

Юні шевченкознавці

Опубліковано 12-03-2023, 20:06

65
Юні шевченкознавці
У п’ятницю, 10 березня, у Рівненському ліцеї «Український» семикласники долучилися до заходів нашого закладу, приурочених 209-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Наших учнів ніщо не змогло переконати в тому, що повітряна тривога та сховище – перешкоди грі «Юні шевченкознавці», тому змагання найерудованіших шевченкознавців усе-таки відбулися. Звичайно, не все відбувалося так, як було заплановано: і серйозно, і жартома, і музично, і в повній тиші, - але семикласники із захватом блукали стежками життєпису та творчості нашого геніального поета.
Різні тури гри тільки розпалили вогник лідерства та азарту, адже діти залюбки розташовували події із життя Тараса Шевченка на лінії часу, упізнавали за ілюстраціями місця, де побував поет, рахували приклади від письменника, створювали із найвідоміших цитат настанови для сучасних українців та писали вірші Тараса Григоровича «модерною» мовою.
Переконані, що наступного року ця подія пройде в більш звичній для нас атмосфері миру та святковості, а вогник цікавості до постаті Тараса Шевченка не згасне ніколи.

Оксана Парфенюк, учителька української мови та літератури

Юні шевченкознавці

Юні шевченкознавці

Юні шевченкознавці

Категорія: Інформація